Grafik Tasarım Ayvalık

Grafik tasarım nedir?

Grafik tasarım sanat ve teknolojinin yaratıcılık ile birleştiği bir görsel iletişim yöntemidir. Bir mesajı aktarmak, bir konuyu anlatmak ve ya bir problemi çözmek amaçlı görsel ögelerin kullanıldığı bir dildir. Bir anlamda grafik tasarımın özü insan bilgi ve deneyiminin belgelemek için fikir, duygu ve ifadeleri çeşitli formlar kazandırmaktır. Grafik tasarımda tipografi, sayfa düzeni, denge gibi görsel sanatların temel prensipleri geçerlidir.

Grafik tasarım nerelerde kullanılır?
Grafik tasarımın uygulandığı alanlar gelişen teknoloji ile fazlasıyla genişlemiştir. Bunlar, logo ve marka oluşturmak, kitapi dergi, gazete gibi basılı yayın organları, posterler, billboardlar, Tv reklamları ve arayüz tasarımı vb… Grafik tasarım bir anlamda günlük yaşamın bir parçasıdır. Giydiğimiz t-shirtler den kullandığımız bilgisayar ve telefonlara, evimizdeki eşyalara kadar neredeyse her şeyde grafik tasarımın etkisini görmek mümkündür.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Numaraon.com’u seçmeniz için sizlere sunduğumuz  kaçırılmayacak avantajlardan bir kaçı.

Logo Tasarım

Kurumsal kimliğinize uygun, özgün ve fark edilebilir logolar hazırlar farklı sunumlarla sizin onayınızı alırız. Arzu Ederseniz Hazırladığımız Çalışmaları Vektörel Olarak Sizlere Göndeririz.

Poster, Afiş ve Sosyal Medya Tasarımları

Duyuru, Reklam veya Farklı Amaçlarda Kullanmanız için İstediğiniz Ölçülerde Poster ve Afişlerinizi Hazırlar, İsterseniz Baskısını Yapıp Adresinize Gönderebiliriz.

Broşür ve El İlanları

Hizmet ve Ürünlerinizi En İyi Şekilde Tanıtan, Tasarım Açısından Zengin İstediğiniz Ölçülerde Broşür ve El İlanlarınızı Hazırlarız. İsteğiniz Doğrultusunda Baskılarını Yapıp Adresinize Ücretsiz Göndeririz.

Kartvizit Tasarım

İşletmenize ve Kurumsal Kimliğinize Uygun, Dikkat Çeken Farklı Çalışmalar İle Kartvizitlerinizi Hazırlar, İsteğiniz Doğrultusunda Adresinize Ücretsiz Göndeririz.

Hemen Teklif Almak İçin Tıklayın

TEKLİF FORMU